Sunday, 5 July 2015

Przepraszam i to bardzo przepraszam...Jeśli ktokolwiek tu wejdzie, to pierwsze co zobaczy to wielka przerwa- pomiędzy tym postem, a poprzednim :/ I tak to prawda, a nie żaden błąd. Ale nadchodzę z "werble" -
                                    PLANY CZYTELNICZE NA LIPIEC :)

I prezentują się tak:

                                       1.Krzyżacy ~ H.Sienkiewicz
Nic nie mam tu do powiedzenia. Od września idę do gimnazjum,a dostałam się do naprawdę dobrego w moi  mieście. Podjęłam decyzję, że przeczytam sobie to wielkie "coś" już teraz, bo w czasie roku szkolnego może nie być zbyt dużo czasu na czytanie. Jeden jedyny + - założyłam się z mamą, że jeśli skończę czytać Krzyżaków przed sierpniem, dostanę 3 książki.                                                    2. Ostatnia Piosenka ~ N.SparksI jest to jedna z dwóch moich najnowszych książek. Mam nadzieję, że uda mi się napisać z tej książki jakąś recenzję. Do czytania jest w planach na wakację w Turcji.


                                                   3. Percy Jackson. Złodzej Pioruna.A oto i mój drugi najnowszy nabytek. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad przeczytaniem serii syna Posejdona i tak oto zaczynam.


                                                                             Miłego kolejnego tygodnia, Maniaczka Książek :)
2 comments :

 1. Wow. Ja przyznaje się bez bicia, że nie dałam rade przeczytać Krzyżaków. A Ostatnią Piosenkę uwielbiam to jest pierwsza książka, która poruszyła moje serducho. ;)
  Pozdrawiam.
  http://czytaniewekrwii.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gdyby nie to, że mama wisi nade mną to ja chyba też :D Pozdrawiam, Maniaczka ;)

   Delete

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka